کانون توسعه فرهنگی کودکان

Children Cultural Development Center

با پرداخت کمک هزینه تحصیلی توسط شما عزیزان در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ تعداد ۲۰۳ دانش‌آموز و ۱۰ دانشجو در روستاهای محروم استان‌های خراسان جنوبی- کردستان و سیستان و بلوچستان توانستند امکان ادامه تحصیل پیدا کنند و یک سال تحصیلی دیگر را به پایان برسانند.

به یقین این حمایت های فرهنگی انگیزه آموختن را در کودکان و نوجوانان ما بالا می برد و احساس همدلی ،همبستگی و انسان دوستی را در آنان تقویت می کند.

ما ضمن قدردانی از حمایت های مالی شما برای آموزش این عزیزان، خواهان تداوم همکاریتان در امر توسعه فرهنگی در روستاهای مناطق محروم کشور هستیم.

به امید آن که این توجه ویژه از طرف شما علاقه مندان به آینده این کودکان و نوجوانان بتواند در فراهم آمدن امکانات آموزشی در روستاها هرچه بیشتر مفید و موثر واقع شود.

باسپاس فراوان

کمیته آموزشیاری

 

دسته ها: آموزشیاری

فرستادن دیدگاه


 • تصادفی از گالری ها

  نقاشی کودکان چشم انداز خانم دکتر طالقانی درجلسه مشاوره 5omin-panjomin-dore-15 photo_2016-05-10_10-31-03 photo_2016-05-14_13-00-50 photo_2016-05-14_13-01-36 photo_2016-05-14_13-03-26 کتابخانۀ باباریز آثار کودکان خوابگاه دبیرستان پسرانۀ روستای آفریز مراسم افتتاح کتابخانه
 • تماس با کانون

  کانون توسعه فرهنگی کودکان

  شماره ثبت: ۱۵۳۱۱ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  تلفن: ۰۲۱۸۸۸۲۷۰۳۵
  فکس: ۰۲۱۸۸۳۴۴۴۶۵

  نشانی پست الکترونیکی: info[at]ccdcir.com

 • کمک به طرح های کانون

  پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

  لوگوی زیر را کلیک کنید

  BPMLogo

 • حقوق سایت

  کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون توسعه فرهنگی کودکان به شماره ثبت 15311 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع یا پیوند به سایت مجاز است.

  این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.