کانون توسعه فرهنگی کودکان

Children Cultural Development Center

http://khabarfarsi.com/u/40130365#redirect

هفتمین دوره آموزش کتابداران کتابخانه‌های کانون توسعه فرهنگی کودکان در شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، هفتمین دوره آموزش کتابداران کتابخانه‌های کانون توسعه فرهنگی کودک از ۳ تا ۱۰ شهریور ماه در محل اردوگاه ناجا به مدت یک هفته برگزار خواهد شد و در طی این مدت ۵۰ نفر از کتابداران و دستیاران آن‌ها مورد بازآموزی قرار خواهند گرفت.

خدمات‌رسانی کتابداران، وظایف کتابدار، آشنایی با ادبیات کودک، شیوه‌های ترویج کتاب‌خوانی، آموزش کامپیوتر و کارگاه جلب مشارکت‌های محلی و … از مواردی است که در این دوره مورد بازآموزی قرار می‌گیرد.

بنا بر اعلام، کانون توسعه فرهنگی کودکان با هدف بالا بردن سطح دانش عمومی، اعتلا و گسترش فرهنگ و هنر و اخلاق دینی برای کودکان، به‌ویژه کودکان نقاط محروم کشور تأسیس شده است و از آن‌جا که هیچ جنبه‌ای از زندگی بدون آموختن فرهنگ مربوط به آن و البته از دوران کودکی، نمی‌تواند به کمال برسد، کانون توسعه فرهنگی کودکان با همراهی و همکاری دوستداران کودکان و با استفاده از تخصص‌ها و تجربه‌های آنان در توسعه و پربار کردن جهات فرهنگی – اجتماعی زندگی کودکان سراسر کشور فعالیت می‌کند. این فعالیت‌ها را اعضای داوطلب به عهده دارند و کلیه هزینه‌های این مؤسسه از راه کمک‌های افراد فرهنگ‌دوست و دوستدار کودکان تأمین می‌شود.

فرستادن دیدگاه


 • تصادفی از گالری ها

  افتتاح رشته های تأسیسات کاردانش دبیرستان پسران khong-kardanesh-2_0 kolanganeh-CIMG3384 photo_2016-05-10_10-39-45 photo_2016-05-14_13-01-25 photo_2016-05-14_13-01-42 photo_2016-05-14_13-02-29 photo_2016-05-14_13-03-04 بچه ها لباس های محلی خود را به ما نشان می دهند کتابخانۀ روستای آبادان اعضای کتابخانه با فرهنگنامه کودکان و نوجوانان آشنا می شوند تنها تفرجگاه طبیعی روستای آبادان
 • تماس با کانون

  کانون توسعه فرهنگی کودکان

  شماره ثبت: ۱۵۳۱۱ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  تلفن: ۰۲۱۸۸۸۲۷۰۳۵
  فکس: ۰۲۱۸۸۳۴۴۴۶۵

  نشانی پست الکترونیکی: info[at]ccdcir.com

 • کمک به طرح های کانون

  پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

  لوگوی زیر را کلیک کنید

  BPMLogo

 • حقوق سایت

  کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون توسعه فرهنگی کودکان به شماره ثبت 15311 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع یا پیوند به سایت مجاز است.

  این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.