کانون توسعه فرهنگی کودکان

Children Cultural Development Center

http://khabarfarsi.com/u/40130365#redirect

هفتمین دوره آموزش کتابداران کتابخانه‌های کانون توسعه فرهنگی کودکان در شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، هفتمین دوره آموزش کتابداران کتابخانه‌های کانون توسعه فرهنگی کودک از ۳ تا ۱۰ شهریور ماه در محل اردوگاه ناجا به مدت یک هفته برگزار خواهد شد و در طی این مدت ۵۰ نفر از کتابداران و دستیاران آن‌ها مورد بازآموزی قرار خواهند گرفت.

خدمات‌رسانی کتابداران، وظایف کتابدار، آشنایی با ادبیات کودک، شیوه‌های ترویج کتاب‌خوانی، آموزش کامپیوتر و کارگاه جلب مشارکت‌های محلی و … از مواردی است که در این دوره مورد بازآموزی قرار می‌گیرد.

بنا بر اعلام، کانون توسعه فرهنگی کودکان با هدف بالا بردن سطح دانش عمومی، اعتلا و گسترش فرهنگ و هنر و اخلاق دینی برای کودکان، به‌ویژه کودکان نقاط محروم کشور تأسیس شده است و از آن‌جا که هیچ جنبه‌ای از زندگی بدون آموختن فرهنگ مربوط به آن و البته از دوران کودکی، نمی‌تواند به کمال برسد، کانون توسعه فرهنگی کودکان با همراهی و همکاری دوستداران کودکان و با استفاده از تخصص‌ها و تجربه‌های آنان در توسعه و پربار کردن جهات فرهنگی – اجتماعی زندگی کودکان سراسر کشور فعالیت می‌کند. این فعالیت‌ها را اعضای داوطلب به عهده دارند و کلیه هزینه‌های این مؤسسه از راه کمک‌های افراد فرهنگ‌دوست و دوستدار کودکان تأمین می‌شود.

فرستادن دیدگاه


 • تصادفی از گالری ها

  در راه روستا کارگاه سفالگری kolanganeh-kolanganeh-1pt 5omin-panjomin-dore-03 photo_2016-05-14_13-01-04 photo_2016-05-14_13-01-42 photo_2016-05-14_13-02-52 photo_2016-05-14_13-03-04 کارگاه روش های نوین آموزش علوم برای معلمان روستایی بچه ها لباس های محلی خود را به ما نشان می دهند آثار کودکان خانم همایونی برای بچه ها کتاب می خواند
 • تماس با کانون

  کانون توسعه فرهنگی کودکان

  شماره ثبت: ۱۵۳۱۱ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  تلفن: ۰۲۱۸۸۸۲۷۰۳۵
  فکس: ۰۲۱۸۸۳۴۴۴۶۵

  نشانی پست الکترونیکی: info[at]ccdcir.com

 • کمک به طرح های کانون

  پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

  لوگوی زیر را کلیک کنید

  BPMLogo

 • حقوق سایت

  کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون توسعه فرهنگی کودکان به شماره ثبت 15311 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع یا پیوند به سایت مجاز است.

  این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.