کانون توسعه فرهنگی کودکان

Children Cultural Development Center

شهر نوش آباد در استان اصفهان، شهرستان آران و بیدگل است که در۷کیلومتری شمال شهرستان کاشان واقع شده است. این شهر بیش از دوازده هزار جمعیت دارد.
به دنبالِ درخواست تعدادی از فرهنگ دوستانِ نوش آباد برای راه اندازی کتابخانه ای در این شهر، و سفرهای متعدد برای انتخاب مکان کتابخانه وگفت و گو با مسئولان شهر نوش آباد، کتابخانه ی این شهر روز ۲۳فروردین ۱۳۹۸ افتتاح شد.
ساعت ۱۰ صبح جمعه، برنامه افتتاح کتابخانه با حضور اهالی محل، مسئولان محلی از شهردار و بخشدار گرفته تا مدیر اسبقِ اداره ارشادِ کاشان و فرهنگیان نوش آباد، اعضای شورای شهر اجرا شد.
برنامه ی افتتاح کتابخانه با تلاوت قرآنِ آقای اسماعیل زاده شروع شد و پس از آن آقای کوهی عضو شورای شهر به مهمانان خوش آمد گفت. درادامه خانم منیرهمایونی، مدیر اجرایی کانون توسعه فرهنگی کودکان، درباره ی فعالیت های کانون و کتابخانه های روستایی و تأثیرِ وجود کتابخانه در هر شهر و روستا گفت. اینکه در کتابخانه چه می کنند و چگونه با همیاری و مشارکت اهالی تحولی در شهر و روستا ایجاد می‌شود.
در ادامه ی برنامه آقای اشرفی، شهردار نوش آباد؛ آقای جوادی، رییس اسبقِ اداره ارشاد کاشان؛ آقای ضابطی، رییس اداره ارشاد آران و بیدگل، آقای میثم حسان وخانم فرمهر منجزی صحبت کردند.
محل کتابخانه ی کانون توسعه فرهنگی کودکان را آقای احمد حسان در اختیار گذاشته اند. کتابدار کتابخانه، خانم خجوی، در هفتمین دوره ی آموزشی کتابداران روستایی در تابستان ۱۳۹۷ شرکت داشت و آموزش های لازم را دیده بود.
این کتابخانه هم مانند دیگر کتابخانه های کانون از بخش های: مخزن، دیداری – شنیداری، بازی وسرگرمی و کامپیوتر تشکیل شده است.

افتتاحیه کتابخانه نوش آباد
افتتاحیه کتابخانه نوش آباد

فرستادن دیدگاه


 • تصادفی از گالری ها

  khor-scan0008-p-c-t khorasan-khorassan-1386-049-p-l kolanganeh-CIMG1881 5omin-panjomin-dore-02 tarvij-e-elm-01 photo_2016-05-07_11-12-04 photo_2016-05-14_13-01-13 photo_2016-05-14_13-03-36 آثار کودکان دانش آموزان دبیرستان پسرانه روستای آفریز آقای امینی با بچه های کتابخانه کارگاه ترویج فرهنگنامه کودکان و نوجوانان
 • تماس با کانون

  کانون توسعه فرهنگی کودکان

  شماره ثبت: ۱۵۳۱۱ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  تلفن: ۰۲۱۸۸۸۲۷۰۳۵
  فکس: ۰۲۱۸۸۳۴۴۴۶۵

  نشانی پست الکترونیکی: info[at]ccdcir.com

 • کمک به طرح های کانون

  پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

  لوگوی زیر را کلیک کنید

  BPMLogo

 • حقوق سایت

  کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون توسعه فرهنگی کودکان به شماره ثبت 15311 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع یا پیوند به سایت مجاز است.

  این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.