کانون توسعه فرهنگی کودکان

Children Cultural Development Center

خانم مژگان اصغری، کتابدار کتابخانه دارالشفاء فاطمه زهرا(س) کتابدار برگزیده‌ی سال ۹۳ شد. خانم ها همایونی و سعیدی در سفری که به خراسان جنوبی رفتند، لوح تقدیر و هدیه ای نقدی را در جمع اعضای کتابخانه به این کتابدار فعال اهدا کردند. خانم اصغری که در گذشته کمک کتابدار همین کتابخانه بوده و در دو دوره‌ی آموزش کتابداران کانون شرکت کرده، از شهریور ۹۲ کتابدار این کتابخانه شده است. او در این مدت کوتاه برنامه های متعددی را برای ارائه‌ی خدمات به کودکان، خانواده ها، مدارس و اهالی محل ساماندهی و اجرا کرده است که از آن جمله می توان به برنامه  سوادآموزی کودکان افغانی، ارتباط مداوم با یک مدرسه‌ی استثنایی دختران و اجرای برنامه‌ی کتابخوانی منظم در آنجا، کمک به گفتار درمانی چند کودک با همکاری متخصصان درمانگاه دارالشفا و کمک به درآمدزایی کودکان افغانی با آموزش ویترای به آنان و فروش آثار آن ها اشاره کرد.

 

s-dar-1

فرستادن دیدگاه


 • تصادفی از گالری ها

  کارگاه سفالگری کتابخانه روستای حاجی آباد ;h photo_2016-05-07_11-11-01 photo_2016-05-14_13-00-50 photo_2016-05-14_13-01-22 photo_2016-05-14_13-03-23 photo_2016-05-14_13-03-29 افتتاح رشتۀ تعمیرات وسایل الکترونیکی دبیرستان آفریز خانم منجزی برای بچه ها کتاب می خواند اعضای کتابخانه با فرهنگنامه کودکان و نوجوانان آشنا می شوند دانش آموزان دبستان شهید منجم
 • تماس با کانون

  کانون توسعه فرهنگی کودکان

  شماره ثبت: ۱۵۳۱۱ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  تلفن: ۰۲۱۸۸۸۲۷۰۳۵
  فکس: ۰۲۱۸۸۳۴۴۴۶۵

  نشانی پست الکترونیکی: info[at]ccdcir.com

 • کمک به طرح های کانون

  پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

  لوگوی زیر را کلیک کنید

  BPMLogo

 • حقوق سایت

  کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون توسعه فرهنگی کودکان به شماره ثبت 15311 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع یا پیوند به سایت مجاز است.

  این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.