کانون توسعه فرهنگی کودکان

Children Cultural Development Center

آموزشیاری در کانون توسعه فرهنگی کودکان یک طرح اجرایی است که در آن اشخاصی که آموزشیار نامیده می شوند با پرداخت مبلغ معینی در سال، یک یا چند دانش آموز روستایی  کم توان مالی را برای ادامه تحصیل در مقاطع  دبستان تا دانشگاه حمایت می کنند. البته چنانچه دانش آموزان تحت پوشش این طرح به دانشگاه راه پیدا کنند در طول مدت تحصیلات دانشگاهی هم از کمک هزینه تحصیلی برخوردار خواهند شد.
طرح آموزشیاری از سال ۱۳۸۰ و با یک دانش آموز از روستای خنگ در خراسان  جنوبی شروع شد .
 در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ با کمک ۱۳۰ نفر از همراهان آموزشیار توانستیم به ۲۲۰ دانش آموز از استان های خراسان جنوبی، کردستان، لرستان و سیستان و بلوچستان کمک هزینه تحصیلی پرداخت کنیم.
میزان کمک هزینه تحصیلی برای هر دانش آموز در سال تحصیلی ۹۷-۹۶مبِغ  ۲۰۰۰۰۰ تومان و برای دانش آموزان استان محروم سیستان و بلوچستان مبلغ  ۳۰۰۰۰۰ تومان است.
امیدواریم با کمک همراهان فرهنگ دوست مان  بتوانیم در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تعداد بیشتری از دانش آموزان با استعداد مناطق محروم را حمایت کنیم
و مانع ترک تحصیل آنان شویم.
در صورت تمایل برای مشارکت در این طرح با شماره تلفن  ۸۸۸۲۷۰۳۵ 📞تماس بگیرید.
یا مبلغ مورد نظرتان را به شماره کارت
💳 ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۶۰۰۴۲
نزد بانک ملت به نام کانون توسعه فرهنگی کودکان واریز فرمایید.
خواهشمند است در صورت واریز مبلغی برای مشارکت در تحصیل دانش آموزان روستایی ،کپی فیش واریزی را به شماره ۰۹۰۱۵۱۴۹۲۰۹
تلگرام فرمایید.
با سپاس،
کمیته آموزشیاری کانون توسعه فرهنگی کودکان

دسته ها: آموزشیاری, اخبار

فرستادن دیدگاه


 • تصادفی از گالری ها

  کتابخانه روستای گلین چشم انداز کارگاه سفالگری kolanganeh-CIMG1855 photo_2016-05-07_11-10-58 photo_2016-05-07_11-11-07 photo_2016-05-07_12-10-24 photo_2016-05-14_13-02-45 خانم سامی نیا و خانم مدرسی در حال تزئین کتابخانه برای افتتاح اعضای کتابخانۀ روستای بفروئیه اعضای گروه محیط زیست ساختن فضای سبز را آغاز می کنند تنها تفرجگاه طبیعی روستای آبادان
 • تماس با کانون

  کانون توسعه فرهنگی کودکان

  شماره ثبت: ۱۵۳۱۱ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  تلفن: ۰۲۱۸۸۸۲۷۰۳۵
  فکس: ۰۲۱۸۸۳۴۴۴۶۵

  نشانی پست الکترونیکی: info[at]ccdcir.com

 • کمک به طرح های کانون

  پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

  لوگوی زیر را کلیک کنید

  BPMLogo

 • حقوق سایت

  کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون توسعه فرهنگی کودکان به شماره ثبت 15311 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع یا پیوند به سایت مجاز است.

  این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.