کانون توسعه فرهنگی کودکان

Children Cultural Development Center

راه اندازی کتابخانه‌های کانکسی در مناطق عشایری ⛺️📚
کانون توسعه فرهنگی کودکان همواره هدف اصلی خود را که ایجاد کتابخانه در روستاها و مناطق دورافتاده و دسترسی کودکان و نوجوانان به کتاب است، در نظر دارد. به همین خاطر در تابستان سال ۱۳۹۶ بر آن شده است تا طرح ایجاد کتابخانه‌های کانکسی را در مناطق عشایری آغاز کند.
به دلیل پراکندگی عشایر کوچنده و دور افتادن آنها از منابع و امکانات فرهنگی، کانون توسعه فرهنگی کودکان تعدادی کانکس تهیه کرده است و با قرار دادن آن‌ها در مسیر مدارس عشایری، آنها را به کتابخانه تبدیل می کند.
کتابخانه های کانکسی مجهز به انواع کتاب و وسایل مورد نیاز یک کتابخانه هستند، وسایلی چون، قفسۀ کتاب، میز و صندلی به تعداد محدود، به دلیل فضای محدود کانکس، وسایل دیداری و شنیداری و اسباب بازی و بازی های فکری.

دسته ها: اخبار, عمومی

فرستادن دیدگاه


 • تصادفی از گالری ها

  کتابخانه روستای حاجی آباد khong-scan0018-copy khong-kardanesh-2_0 5omin-panjomin-dore-10 photo_2016-05-14_13-01-44 photo_2016-05-14_13-03-40 کتابخانۀ باباریز بچه ها لباس های محلی خود را به ما نشان می دهند بازی های سنتی گفت و گوی آقای یوسفی و خانم همایونی با اعضای کتابخانه، در حیاط چشم اندازی از بافت قدیمی روستای بفروئیه مراسم افتتاح کتابخانه
 • تماس با کانون

  کانون توسعه فرهنگی کودکان

  شماره ثبت: ۱۵۳۱۱ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  تلفن: ۰۲۱۸۸۸۲۷۰۳۵
  فکس: ۰۲۱۸۸۳۴۴۴۶۵

  نشانی پست الکترونیکی: info[at]ccdcir.com

 • کمک به طرح های کانون

  پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

  لوگوی زیر را کلیک کنید

  BPMLogo

 • حقوق سایت

  کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون توسعه فرهنگی کودکان به شماره ثبت 15311 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع یا پیوند به سایت مجاز است.

  این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.