کانون توسعه فرهنگی کودکان

Children Cultural Development Center

راه اندازی کتابخانه‌های کانکسی در مناطق عشایری ⛺️📚
کانون توسعه فرهنگی کودکان همواره هدف اصلی خود را که ایجاد کتابخانه در روستاها و مناطق دورافتاده و دسترسی کودکان و نوجوانان به کتاب است، در نظر دارد. به همین خاطر در تابستان سال ۱۳۹۶ بر آن شده است تا طرح ایجاد کتابخانه‌های کانکسی را در مناطق عشایری آغاز کند.
به دلیل پراکندگی عشایر کوچنده و دور افتادن آنها از منابع و امکانات فرهنگی، کانون توسعه فرهنگی کودکان تعدادی کانکس تهیه کرده است و با قرار دادن آن‌ها در مسیر مدارس عشایری، آنها را به کتابخانه تبدیل می کند.
کتابخانه های کانکسی مجهز به انواع کتاب و وسایل مورد نیاز یک کتابخانه هستند، وسایلی چون، قفسۀ کتاب، میز و صندلی به تعداد محدود، به دلیل فضای محدود کانکس، وسایل دیداری و شنیداری و اسباب بازی و بازی های فکری.

دسته ها: اخبار, عمومی

فرستادن دیدگاه


 • تصادفی از گالری ها

  نقاشی کودکان چشم انداز 5omin-panjomin-dore-02 MetroMapEnlarged photo_2016-05-10_10-30-51 photo_2016-05-14_13-01-10 photo_2016-05-14_13-01-44 photo_2016-05-14_13-03-29 اعضای کتابخانۀ روستای بفروئیه شاهنامه خوانی خانم اخوت با کتاب های پارچه ای خوابگاه دبیرستان پسرانۀ روستای آفریز کتابخانۀ کانون توسعه فرهنگی کودکان
 • تماس با کانون

  کانون توسعه فرهنگی کودکان

  شماره ثبت: ۱۵۳۱۱ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  تلفن: ۰۲۱۸۸۸۲۷۰۳۵
  فکس: ۰۲۱۸۸۳۴۴۴۶۵

  نشانی پست الکترونیکی: info[at]ccdcir.com

 • کمک به طرح های کانون

  پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

  لوگوی زیر را کلیک کنید

  BPMLogo

 • حقوق سایت

  کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون توسعه فرهنگی کودکان به شماره ثبت 15311 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع یا پیوند به سایت مجاز است.

  این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.