فقط خواستم بگم:درس خوندم؛پیشرفت کردم. . .

  • فرمهر منجزی

گاهی فکر می کردم این وسایل جدید ارتباط جمعی، این شبکه های اجتماعی، این همه راه های مختلف ارتباطی و خلاصه این تکنولوژی آدم را از کار و زندگی می اندازد. از کتاب خواندن، از فعالیت های جمعی، از خلاقیت و از نوشتن و کارهای دیگر. اما مثل این که خیلی قضاوتم درست نبود. یک روز سرد پاییزی از راه رسیده بودم که صدای دلنگ و دولونگ تبلت بلند شد . فکر کردم مثل همیشه توی یکی از این گروه ها یکی فیلمی تکراری یا مطلبی برای هزارمین بار گذاشته ، اعتنایی نکردم . دوباره صدای دینگ ودانگ بلند شد این بار تبلت را برداشتم ببینم کی است و چی می گوید. متنی دیدم که اولش خیلی متوجه نشدم، همین طور که می خواندم و پیش می رفتم، از خوشحالی داشتم پر در می آوردم و از آن طرف هم اشک توی چشم هایم می آمد ،اشک شوق. آن قدر ذوق زده شدم که متن را برای همه خواندم، بدون این که فکر کنم کسی که آن متن را نوشته اجازه می دهد یا نه. ولی دیدم همه از شنیدن این نوشته حس خوب  و خوشایندی می گیرند.

امروز با نویسنده ی این متن صحبت کردم و ازش اجازه گرفتم عین نوشته اش را با دیگران شریک شوم:

«گاهی وقت ها ؛فکر کردن به “بعضیا” آدم را دلگرم می کنه،

آهای بعضیا. . .!

خیلی مخلصیم. . .

سلام

آدمای زیادی هستن که ادعای کمک و دلسوزی می کنن؛ولی کم پیدا میشن انسان هایی که از خونه ی گرم و راحت خودشون بگذرن و بیان تو کویر؛ اون هم فقط و فقط برای شاد کردن دل چند تا بچه که از همه چی تو زندگی محروم هستند.

منم یکی ازون بچه ها بودم؛ هیچی نداشتم ولی مسیر زندگیم  با کمک آدم های بزرگواری مثل شما عوض شد!

 درس خوندم؛پیشرفت کردم؛پزشکی قبول شدم. . .

الان هم از سرِ کلاس براتون پیام می فرستم؛همه اش رو هم مدیون شما هستم.

هیچوقت یادم نمیره اون لحظه ای رو که گفتید بچه ها من فرمهر منجزی هستم ؛منم با شور و شوق بچگانه داد زدم واااااای شما مترجم آب رفتن تریهورن هستین؟؟؟؟؟

فقط خواستم بگم ارادت داریم خدمتتون؛ تا همیشه. . .

فرزند کوچک شما :محمد صادق شهمرادزاده(کانون فهرج)»

fahradj 4
محمدصادق، نفر وسط

یک دیدگاه برای “فقط خواستم بگم:درس خوندم؛پیشرفت کردم. . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خبر خوش

هیچ چیز بهتر از دادن خبر خوش نیست. با خبر شدیم محمد صادق شهمرادزاده، از اعضای کتابخانه فهرج رشته ی پزشکی دانشگاه کرمان قبول شده است. محمد صادق این خبر را با پیامی پرمهر و پرسپاس برای خانم فرمهر منجزی ارسال کرده بود. خانم منجزی ماجرای دریافت این پیام را […]

کمک به طرح های کانون