کانون توسعه فرهنگی کودکان

Children Cultural Development Center

همکاران کانون توسعه فرهنگی کودکان، خانم‌ها منیر همایونی، فرمهر منجزی و شهره زبیری روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی به روستای گنجه رفتند.

خانم همایونی کارگاه رفتار با کودک و نوجوان و خواندن گروهی را با مادران برگزار کردند. خوشبختانه بعد از برگزاری این کارگاه گروه مادران کتابخوان در کتابخانه تشکیل شد و از آن تاریخ تا کنون که حدود یک ماه گذشته دو کتاب “پدر آن دیگری” نوشتۀ پرینوش صنیعی  و” آسمان ارغوانی بود” نوشتۀ ناصر یوسفی را  در برنامۀ کتابخوانی خود قرار داده‌اند.

خانم فرمهر منجزی با دو گروه پسران و دختران کارگاه کتابخوانی دسته جمعی را برگزار کرد و با آن‌ها دربارۀ تشکیل گروه کتابخوانی و چگونگی بحث و گفت و گو دربارۀ کتاب صحبت کرد. در ضمن از هر دو گرو خواسته شد، برای اطلاع رسانی به هم و ادامۀ بحث و تبادل نظرشان گروه تلگرامی تشکیل دهند. از آن تاریخ تا کنون دخترها  که گروهی ۷ نفره به نام گل‌های دانش تشکیل دادند روزهای سه شنبه و پسرها روزهای چهارشنبه  در کتابخانه جلسۀ کتابخوانی دارند که البته این گروه‌ها  را خانم پورقربانی، کتابدار کتابخانه، راهنمایی و همراهی می‌کند.

خانم زبیری برای دختران نوجوان کتاب خواند و باهم دربارۀ کتاب گفت و گو کردند. هم چنین زمانی را هم به گفت و گو و راهنمایی کتابدار اختصاص داد.

 

دسته ها: اخبار

فرستادن دیدگاه


 • تصادفی از گالری ها

  کارگاه سفالگری کتابخانه روستای حاجی آباد ;h photo_2016-05-07_11-11-01 photo_2016-05-14_13-00-50 photo_2016-05-14_13-01-22 photo_2016-05-14_13-03-23 photo_2016-05-14_13-03-29 افتتاح رشتۀ تعمیرات وسایل الکترونیکی دبیرستان آفریز خانم منجزی برای بچه ها کتاب می خواند اعضای کتابخانه با فرهنگنامه کودکان و نوجوانان آشنا می شوند دانش آموزان دبستان شهید منجم
 • تماس با کانون

  کانون توسعه فرهنگی کودکان

  شماره ثبت: ۱۵۳۱۱ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  تلفن: ۰۲۱۸۸۸۲۷۰۳۵
  فکس: ۰۲۱۸۸۳۴۴۴۶۵

  نشانی پست الکترونیکی: info[at]ccdcir.com

 • کمک به طرح های کانون

  پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

  لوگوی زیر را کلیک کنید

  BPMLogo

 • حقوق سایت

  کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون توسعه فرهنگی کودکان به شماره ثبت 15311 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع یا پیوند به سایت مجاز است.

  این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.