کانون توسعه فرهنگی کودکان

Children Cultural Development Center

“روزی که مادرم بر می گردد”
نویسنده ژاکلین وودسون
مترجم:مریم رزاقی
نشر حوا
انتخاب مضمون برای نوشتن کار راحتی نیست. به خصوص در حوزه کودک و نوجوان.
نویسنده کتاب روزی که مادرم برگردد انتخاب جسورانه ای کرده است. نبودن مادر در خانه همیشه می تواند ذهن کودک را درگیر کند و حتا ممکن است او را مضطرب کند. اما او به خوبی توانسته است از پس این موضوع برآید. او مخاطب را با شخصیت همراه می کند با تعلیقی دلنشین که قرار است چه بشود و وقتی از رسیدن نامه مادر وآن جمله کلیدی او در نامه حرف می زند باز هم داستان ادامه دارد : مادر هر وقت هم بیاید باز باید برود. باید برود چون زندگی سخت است و او باید کار کند تا زندگی او و مادربزرگ را اداره کند.
جنگ است و مادر برای آن ها پول فرستاده است. جنگ است اما مادر هنوز دخترش رابیشتر از همه چیز دوست دارد بیشتر از برف.

شهره احدیت

فرستادن دیدگاه


 • تصادفی از گالری ها

  کتابخانه روستای گلین چشم انداز کارگاه سفالگری kolanganeh-CIMG1855 photo_2016-05-07_11-10-58 photo_2016-05-07_11-11-07 photo_2016-05-07_12-10-24 photo_2016-05-14_13-02-45 خانم سامی نیا و خانم مدرسی در حال تزئین کتابخانه برای افتتاح اعضای کتابخانۀ روستای بفروئیه اعضای گروه محیط زیست ساختن فضای سبز را آغاز می کنند تنها تفرجگاه طبیعی روستای آبادان
 • تماس با کانون

  کانون توسعه فرهنگی کودکان

  شماره ثبت: ۱۵۳۱۱ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  تلفن: ۰۲۱۸۸۸۲۷۰۳۵
  فکس: ۰۲۱۸۸۳۴۴۴۶۵

  نشانی پست الکترونیکی: info[at]ccdcir.com

 • کمک به طرح های کانون

  پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

  لوگوی زیر را کلیک کنید

  BPMLogo

 • حقوق سایت

  کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون توسعه فرهنگی کودکان به شماره ثبت 15311 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع یا پیوند به سایت مجاز است.

  این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.