گزارش آموزشیاری

آموزشیاری در کانون توسعه فرهنگی کودکان یک طرح اجرایی است که در آن اشخاصی که آموزشیار نامیده می شوند با پرداخت مبلغ معینی در سال، یک یا چند دانش آموز روستایی  کم توان مالی را برای ادامه تحصیل در مقاطع  دبستان تا دانشگاه حمایت می کنند. البته چنانچه دانش آموزان تحت پوشش این طرح به دانشگاه راه پیدا کنند در طول مدت تحصیلات دانشگاهی هم از کمک هزینه تحصیلی برخوردار خواهند شد.
طرح آموزشیاری از سال ۱۳۸۰ و با یک دانش آموز از روستای خنگ در خراسان  جنوبی شروع شد .
 در سال تحصیلی 95-96 با کمک 130 نفر از همراهان آموزشیار توانستیم به 220 دانش آموز از استان های خراسان جنوبی، کردستان، لرستان و سیستان و بلوچستان کمک هزینه تحصیلی پرداخت کنیم.
میزان کمک هزینه تحصیلی برای هر دانش آموز در سال تحصیلی 97-96مبِغ  200000 تومان و برای دانش آموزان استان محروم سیستان و بلوچستان مبلغ  300000 تومان است.
امیدواریم با کمک همراهان فرهنگ دوست مان  بتوانیم در سال تحصیلی 97-96 تعداد بیشتری از دانش آموزان با استعداد مناطق محروم را حمایت کنیم
و مانع ترک تحصیل آنان شویم.
در صورت تمایل برای مشارکت در این طرح با شماره تلفن  88827035 ????تماس بگیرید.
یا مبلغ مورد نظرتان را به شماره کارت
???? 6104337770060042
نزد بانک ملت به نام کانون توسعه فرهنگی کودکان واریز فرمایید.
خواهشمند است در صورت واریز مبلغی برای مشارکت در تحصیل دانش آموزان روستایی ،کپی فیش واریزی را به شماره 09015149209
تلگرام فرمایید.
با سپاس،
کمیته آموزشیاری کانون توسعه فرهنگی کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تهیه نوشت افزار برای کودکان روستایی و عشایری

???????? ???? کانون توسعه فرهنگی کودکان   ????????فراخوان تهیه نوشت افزار برای کودکان روستایی و عشایری ????????‍♂️ کانون توسعه فرهنگی کودکان تصميم گرفته است، همچون سال های پیش، با ياري شما عزیزان براي كودكان روستاهای محروم کمک هزینه  خریدنوشت افزار جمع آوری كند???????? ۳۰۰۰ نفر دانش آموز چشم به راه […]

کمک به طرح های کانون