کانون توسعه فرهنگی کودکان

Children Cultural Development Center

خانم منیر همایونی، مدیر اجرایی کانون توسعه فرهنگی کودکان برای رسیدگی به مسائل کتابخانه‌های گلین، اورامان تخت و باباریز در استان کردستان از تاریخ ۱۶ تا ۲۰ اردیبهشت به این روستاها رفت.

در این روزها خانم همایونی به همراه خانم قدم خیریان‌ همکار کانون توسعه در سنندج به روستای اورامان تخت سفر کردند و در آنجا علاوه بر اینکه کتابخانه کارگاه‌های محیط زیست و ارتباط مادر و کودک برگزار کردند با مسئولان محلی دیداری داشته و محلی را برای خرید کتابخانه در نظر گرفتند. کتابخانه بعد از انجام مراحل اداری و انتقال ملک به کانون توسعه از محل فعلی جا به جا می‌شود. روز بعد به روستای گلین رفتند. در این روستا هم کتابخانه مشکلاتی داشت و کتابدار قرار بود تغییر کند. در آن جا به مسائل کتابخانه رسیدگی شد.

در روستای باباریز هم کارگاه رابطه عاطفی مادر و کودک از طریق کتابخوانی و حل مشکلات نوجوانان و لذت بخش کردن اوقات فراغت‌شان برگزار شد.

 

 

دسته ها: اخبار

فرستادن دیدگاه


 • تصادفی از گالری ها

  کارگاه نقاشی khorasan-khorassan-1386-039-p khorasan-khorassan-1386-049-p-l kolanganeh-CIMG1881 photo_2016-05-07_11-10-58 photo_2016-05-14_13-01-30 فضای سبزی که اعضای کتابخانه در حیاط آن ساخته اند خانم خواجوی خدمات فنی کتابخانه را به داوطلبان کتابداری آموزش می دهد عکس یادگاری معلمان روستایی قائن با اعضای کانون توسعه فرهنگی کودکان پس از کارگاه خانم همایونی برای بچه ها کتاب می خواند اعضای کتابخانۀ روستای بفروئیه کودکان روستا در کنار رودخانه ای که به روستا نام "آبادان" داده است
 • تماس با کانون

  کانون توسعه فرهنگی کودکان

  شماره ثبت: ۱۵۳۱۱ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  تلفن: ۰۲۱۸۸۸۲۷۰۳۵
  فکس: ۰۲۱۸۸۳۴۴۴۶۵

  نشانی پست الکترونیکی: info[at]ccdcir.com

 • کمک به طرح های کانون

  پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

  لوگوی زیر را کلیک کنید

  BPMLogo

 • حقوق سایت

  کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون توسعه فرهنگی کودکان به شماره ثبت 15311 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع یا پیوند به سایت مجاز است.

  این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.