سفر به گنجه

 

کتابخانۀ روستای گنجه به مکانی جدید انتقال می یابد. این مکان جدید که قبلاً مدرسه بوده ، بزرگ تر، دارای حیاط و کلاس های متعدد است که امکان برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی متعدد را فراهم می کند.

gangeh 93-2
خانم ها همایونی، سعیدی و منجزی برای دیدار از این مکان جدید و برگزاری چند کارگاه و جلسه روز چهارشنبه 24 اردیبهشت 93 به روستای گنجه سفر کردند و در این سفر یک روزه، علاوه بر ملاقات چند تن از اعضای شورای روستا و معلمان ومدیران مدارس و برنامه ریزی فعالیت های آیندۀ کتابخانه، برای کودکان و نوجوانان، کتابدارجدید کتابخانه و خانم های روستا کارگاه های آموزشی اجرا کردند. درپی این کارگاه ها گروه های کاری محیط زیست نوجوانان و گروه کتابخوانی خانم ها تشکیل شد که کتابدار فعالیت های آن ها را دنبال خواهد کرد. کتابدار جدید، خانم پور قربان، نیز برای رده بندی و سازماندهی مجدد کتاب ها که به مکان جدید منتقل شده اند، آموزش داده شد.

gangeh 93-1
وجود وسایل بازی که در حیاط کتابخانه نصب شده اند، باعث شد کودکان بسیاری همراه با والدینشان به کتابخانه بیایند که پیش از آن به علت مکان نسبتاً نامناسب کتابخانه که دربازار قرار داشت، با آن آشنا نشده اند.

5 دیدگاه برای “سفر به گنجه

  1. سلام.پرچم ما بچه هاي گنجه هميشه بالاست مثل سرمون.ممنون از دستندركاران محترم

    (مجتبي پورقرباني) با تشكر

  2. با سلام خدمت شما …به قول خودتون که اگه وسایل بازی باعث جذب بچه ها میشه کاشکی وسایل بازی بیشتر بود تا بچه های بیشتری جذب میشدند
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پنجمین کارگاه مرور و بازنگری

پنجمین کارگاه مرور و بازنگری با عنوان « کمیته انتشارات » روز 5 خرداد ماه در محل کانون توسعه فرهنگی کودکان برگزار شد. این کارگاه هم مثل کارگاه های گذشته با پرسش هایی از سوی اعضای کمیته انتشارات آغاز شد،پرسش هایی چون: چرا انتشارات برای ما و سازمان هایی چون […]

کمک به طرح های کانون