کانون توسعه فرهنگی کودکان

Children Cultural Development Center

                                                

کارگاه یک روزۀ «چرا باید خواند ،چرا باید نوشت» روز چهارشنبه ۷ بهمن ماه ۱۳۹۴ در محل کتابخانه عمومی «ایوانِکی» از توابع استان سمنان برگزار شد. در این کارگاه که در دو نوبت و با شرکت دو گروه از دانش‌آموزان دختر و پسر تدارک دیده شده بود، شرکت کنندگان ضمن آشنایی با نقش کلمات و واژگان کشف و شناخت پدیده‌های حیات پیرامون‌شان وبرقرای ارتباط با دیگران از راه گفت‌وگو و نوشته ، دریافتند کمک گرفتن از واژگان و معانی و مفاهیم هر واژه به عنوان یک ابزار ارتباطی در قالب زبان ،یاری‌رسان افراد برای درک و شناخت بهتر شیوه‌های زندگی و افزایش کیفیت آن است .

در کارگاه از دانش‌آموزان خواسته شد مهم‌ترین گرایش و علاقه‌مندی‌شان را در زندگی شغلی و اجتماعی‌شان مطرح کنند و به تعریف و تشریح این علاقه‌مندی در قالب یک نوشته کوتاه بپردازند. با هماهنگی خانم سعیدی کتابدار محترم کتابخانه نوشته های دانش‌آموزان جمع‌آوری و بررسی شد تا در جلسه های بعدی با شرکت کنندگان درباره اش صحبت شود.

 • رضا خاکی نژاد

DSC04253 DSC04254 DSC04226

 

دسته ها: گزارش

فرستادن دیدگاه


 • تصادفی از گالری ها

  چشم انداز کارگاه سفالگری افتتاح رشته های تأسیسات کاردانش دبیرستان پسران photo_2016-05-10_10-30-46 photo_2016-05-14_13-01-16 photo_2016-05-14_13-01-30 photo_2016-05-14_13-02-58 خانم حسینی، مؤلف کتاب های درسی، در آزمایشگاه دبستان شهید منجم بازی های سنتی کتابخانۀ روستای آبادان افتتاح رشتۀ تعمیرات وسایل الکترونیکی دبیرستان آفریز اعضای کتابخانۀ روستای بفروئیه
 • تماس با کانون

  کانون توسعه فرهنگی کودکان

  شماره ثبت: ۱۵۳۱۱ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  تلفن: ۰۲۱۸۸۸۲۷۰۳۵
  فکس: ۰۲۱۸۸۳۴۴۴۶۵

  نشانی پست الکترونیکی: info[at]ccdcir.com

 • کمک به طرح های کانون

  پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

  لوگوی زیر را کلیک کنید

  BPMLogo

 • حقوق سایت

  کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون توسعه فرهنگی کودکان به شماره ثبت 15311 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع یا پیوند به سایت مجاز است.

  این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.